camlı cola otomatıCamlı Coca Cola Otomatı:

Destek Otomatik Satış Sistemlerinin Camlı Coca Cola Otomatı; Coca Cola Grubuna ait azami 40 çeşit soğuk içecek satışının madeni para kullanılarak tek bir otomat tarafından yapılmasına olanak verir. Bu otomatlarımız para üstü vermektedir. Coca Cola firmasının malı olan bu otomatlar satılamaz ve noktala ürün karşılığı kullanım amacıyla konsinye bırakılmaz. Fakat Buna benzer otomatı www.otomatshop.com sitemizden satın alabilirsiniz.

Coca Cola'nın Antalya otomat operatörü olan firmamız; 2 yıllık otomat işletim sözleşmesi karşılığı alt limiti belirlenmiş tüketim hedefi ve self servis uygulamasıyla; Coca Cola Otomatımız azami 1 metrekarelik yer kullanımıyla; halka açık kamu, özel kurum, hastane kantinleri, Rezidanslar, oteller, kışlalar, apart oteller ve 100 den fazla çalışanı olan fabrikalar ve lojmanlar ve için ideal çözümlerler sunar.

Coca Cola Soğuk İçecek Otomatlarımızın self servis yöntemiyle Antalya’nın bunaltıcı yaz sıcağıyla baş etmek için haftanın 7 günü, 24 saati kesintisiz ve ekonomik satış yapan otomatlarımızı kurumunuza kazandırmak için bize aramanız yeterlidir.

Camlı Coca Cola Otomatımızda aşağıdaki gruplara ait soğuk içecek ürünlerinin beğeninize göre maksimum 40 değişik çeşidinin satışı gerçekleştirilebilmektedir:

  • 330 ml kutu ürünler: Coca Cola, Coca Cola Light, Cola Zero, Cappy Meyve Suyu çeşitleri, Nestea çeşitleri, Sprite, Fanta.
  • 500 ml pet ürünler: Damla Su, Powerade çeşitleri, Fanta çeşitleri v.b.
  • 450 ml pet ürünler: Coca Cola çeşitleri.
  • 250 ml dönüşümlü şişe ürünler: Schweppes çeşitleri, Coca Cola çeşitleri
  • 200 ml cam şişe ürünler: Sade Damla maden sodası, Meyveli Damla maden sodası çeşitleri.